Bed & Breakfast

Nasze Usługi

Imprezy okolicznościowe

Bajanówka to idealne miejsce na organizację wesela, przyjęcia, chrzcin czy komunii.
W tym najważniejszym w życiu dniu zapewniamy Państwu klimat i moc wrażeń.

Do dyspozycji mamy salę weselną do 90 osób oraz zadaszony taras, na którym można biesiadować na świeżym powietrzu do białego rana.

Na piętrze znajdują się pokoje noclegowe dla gości weselnych i apartament dla pary młodej.
Przygotujemy Państwu suto zastawione stoły z tradycyjnymi potrawami naszej regionalnej, zdrowej polskiej kuchni.

Pokoje do wynajęcia

Oferujemy 20 miejsc noclegowych (6 pokoi):
– 2 apartamenty małżeńskie
– 2 apartamenty rodzinne
– 2 pokoje 2-3 osobowe.

Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki. 

Do dyspozycji kuchnia, jadalnia i dwa duże tarasy.

Przez naszą miejscowość przepływa rzeka Nogat połączona szlakiem wodnym z Kanałem Elbląsko-Ostródzkim. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników trekkingu i windsurfingu.

DCIM100GOPRO
SONY DSC

Szkolenia i konferencje

Obsługujemy wszelkiego typu konferencje i szkolenia. Służymy 10-letnim doświadczeniem w organizacji imprez integracyjnych. Naszym klientom udostępniamy cały ośrodek , który gwarantuje idealne warunki do realizacji założonego planu szkoleniowo-integracyjnego.

Organizujemy imprezy firmowe motywacyjne i integracyjne, oparte głównie na sportach wodnych i zimowych jedno lub kilkudniowe. Dopasujemy ofertę indywidualnie, specjalnie dla Twojej firmy.

Nasz program szkoleniowy, przeplatany z rywalizacją sportową oraz wspólnym imprezowaniem i zabawą, spowodują, że Wasz zespół powróci do pracy wypoczęty, odprężony, a potężna dawka czystej adrenaliny na pewno dostarczy pozytywnej energii wszystkim pracownikom i przyniesie efekty w pracy.
Ofertę przygotowujemy indywidualnie, po uprzednim kontakcie i ustaleniu szczegółów.

Staramy się zaspokoić indywidualne życzenia naszych gości począwszy od ustalenia godziny posiłku jak i menu. Oferujemy tylko ekologiczne produkty z własnej uprawy. Wyroby mięsne oraz mleko, twaróg, jajka, miód pochodzą z naturalnych upraw z okolicznych gospodarstw rolnych. Proponujemy wyśmienite potrawy z dbałością o ich naturalny smak.

Ciesz się naszym spokojem

Abyś mógł maksymalnie wykorzystać Swój czas w naszym ośrodku, stworzymy specjalną ofertę z atrakcjami dostosowanymi do Twoich osobistych potrzeb. Napisz do nas.